Můj přítel Monk

Můj přítel Monk

Jul. 12, 2002
Tvé hodnocení 0
10 2 Hodnocení
Loading...

Díly a epizody

1Série 1 Jul. 12, 2002
2Série 2 Jun. 20, 2003
3Série 3 Jun. 18, 2004
4Série 4 Jul. 08, 2005
5Série 5 Jul. 07, 2006
6Série 6 Jul. 13, 2007
7Série 7 Jul. 18, 2008
  8Série 8 Aug. 07, 2009

   Vytvořil (a)

   Andy Breckman
   Vytvořil (a)

   Obsazení

   Tony Shalhoub isAdrian Monk
   Adrian Monk
   Ted Levine isLeland Stottlemeyer
   Leland Stottlemeyer
   Tim Bagley isHarold Krenshaw
   Harold Krenshaw
   Traylor Howard isNatalie Teeger
   Natalie Teeger
   Emmy Clarke isJulie Teeger
   Julie Teeger
   Melora Hardin isTrudy Monk
   Trudy Monk
   Jarrad Paul isKevin Dorfman
   Kevin Dorfman
   Jason Gray-Stanford isLt. Randall Disher
   Lt. Randall Disher

   Obsah

   Jeho instinkt je neomylný a jeho kombinatorické a paměťové schopnosti jsou fenomenální. V dedukovaní, pátrání a pozorování je přímo geniální … detektiv Adrian Monk.

   Na televizní obrazovky opět přichází legendární detektiv Monk. Adrian je postavička vskutku originální. Po smrti své milované manželky Trudy, která zemřela za dosud nevyjasněných okolností, Adrian upadl do úzkostné psychické poruchy. Má fobie z lidí, davů, výšek, mikrobů a mléka. Je obsedantně a roztržitý. Odešel od policie, léčil se u psychiatra a živí se jako soukromý konzultant, což znamená, že pomáhá při vyšetřování složitých případů. Přes všechnu psychické nerovnováze mu to neskutečně myslí. V dedukovaní, pátrání a pozorování je přímo geniální. Jeho instinkt je neomylný a jeho kombinatorické a paměťové schopnosti jsou fenomenální. Přesto se ani nepohne bez své osobní ošetřovatelky, temperamentní Sharona Flemingové, která ho doprovází na každém kroku. Je jeho ochránkyní, mluvčí a jedinou přítelkyní. Často to mezi nimi jiskří, protože Adrian je opravdu nesnesitelný, ale po každém rozchodu se znovu vrátí k sobě. V této části Monk pomáhá při objasňování dvou zdánlivě nesouvisejících vražd. V hlavní úkolů esa zaskveje Tony Shalhoub, oceněný zlatým glóbem. Do role Adriana Monka byl obsazen skvělý herec Tony Shalhoub, který za svůj přesvědčivý výkon obdržel v roce 2003 Zlatý glóbus.

   Detektiv Adrian Monk (Tony Shalhoub) navštíví se Sharon Flemingovo (Bitty Schramová) a svými kolegy New York. V momentě, kdy se chtějí ubytovat v hotelu, se v jeho vestibulu spustí nepochopitelná přestřelka, při níž zahyne několik lidí. Na místo činu přijede okamžitě tým detektivů a snaží se zjistit, co se vlastně stalo. Do vyšetřování se samozřejmě zapojí i Adrian Monk a svým netradičním přístupem k práci způsobí nemalý rozruch mezi svými newyorskými kolegy. Na základě získaných důkazů se snaží v terénu zjistit o případě něco víc, ale na stanici metra dostane panický záchvat a ztratí se vyděšené Sharone z dohledu. Ta je nakonec nucena nahlásit jeho zmizení na policii … (oficiální text distributora)

   Můj přítel Monk
   Můj přítel Monk
   Můj přítel Monk
   Můj přítel Monk
   Můj přítel Monk
   Můj přítel Monk
   Můj přítel Monk
   Můj přítel Monk
   Můj přítel Monk
   Můj přítel Monk
   Původní název Monk
   První vysílání Jul. 12, 2002
   Poslední vysílání Dec. 04, 2009
   Sérií 8
   Epizody 125
   Délka 45m

   Podobné tituly

   Pod kupolí
   Kačeří příběhy
   Teorie velkého třesku
   Simpsonovi
   Svět pod hlavou
   Hra o trůny
   Narcos
   Brickleberry
   Z onoho světa
   Červený trpaslík
   Silicon Valley
   The OA